Space Hellas Logo Ανοιχτές Θέσεις Υποτροφίες Προστασία Προσωπικών Δεδομένων

Περιγραφή Θέσης

C#Full Stack .NET Developer
Τοποθεσία SPACE HELLAS - ΑΘήνα
Division Διεύθυνση Εφαρμογών και R&D

Απαραίτητα προσόντα:

·        Πτυχίο Πανεπιστημίου (ελληνικού ή ξένου Ιδρύματος), με κατεύθυνση Πληροφορικής

·        Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη εφαρμογών σε C#,NET 6, .NET Framework

·        Πολύ καλή γνώση C# fundamentals, Collections, Data structures, OOPs, Date and string manipulation

·        Γνώση σε Lambda Expressions, LINQ

·        Εμπειρία σε RDBMS (SQL Server, PostgreSQL), ORMs και πρότυπα σχεδιασμού/αρχιτεκτονικής (π.χ. Model-View-Controller (MVC), microservices)

·        Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

Επιθυμητά προσόντα:

·        Μεταπτυχιακός τίτλος

·        Γνώση σε CI / CD συστήματα και DevOps πρακτικές

·        Εξοικείωση με Azure, Docker, Kubernetes

·        Εξοικείωση σε Angular

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

·        Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

·        Αναλυτική σκέψη

·        Δυνατότητα λήψης αποφάσεων

·        Μεθοδικότητα και συνέπεια

·        Διάθεση για απόκτηση και μετάδοση γνώσεων

·        Ομαδικότητα και συνεργασία

Η εταιρία προσφέρει:

·        Άριστο εργασιακό περιβάλλον

·        Προοπτικές εξέλιξης

·        Συνεχή εκπαίδευση

·        Πρόγραμμα ομαδικής ασφάλισης

Back Apply Now