Agent Customer Care @eMAG Ungaria – Remote Ügyfélszolgálati munkatárs
Locație Bucuresti - Sediul Central
Departament Customer Care
Cod 2614
Aplicare acum

FELADATOK:

  • Főképp telefonon, másodlagosan e-mailen keresztül érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése;
  • A reklamációk és felmerülő problémák kezelése;
  • Az érdeklődők tájékoztatása aktuális ajánlatainkról, esetleges promócióinkról;
  • Termékek elérhetőségével, paramétereivel kapcsolatos érdeklődések megválaszolása
  • Vásárlói igények felmérése;
  • Egyedi és rendszeres feladatok párhuzamos elvégzése;
  • Adminisztrációs és back-office feladatok kivitelezése, saját feladatok adminisztrálása, időközi jelentések készítése.

ELVÁRÁSAINK:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Magabiztos, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office);
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség;
  • Választékos szóhasználat és gördülékeny szóbeli kommunikáció
  • Kiváló helyesírás;
  • Jó stressz- és monotonitástűrő-képesség;
  • Tanulékonyság, terhelhetőség, problémamegoldó gondolkodásmód;
  • Rendszerető, precíz, igényes és együttműködő munkavégzés;
  • Társalgási angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt);
  • Román nyelvismeret;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Nemzetközi környezet, nagyvállalati háttér;
  • Home Office lehetőség.