Car Fleet Assistant
Locație Bucuresti - Sediul Central
Departament Finance
Cod 2374
Aplicare acum

Responsabilitati

  •  Asigura furnizarea/preluarea documentelor catre/de la institutiile statului (ANAF, ONRC, primarii, banci, angajati eMAG), reprezentand societatea in relatia cu acestea;
  • Asigura predarea/preluarea masinilor catre/din service-urile partenere sau spalatoriile auto;
  • Urmareste zilnic solicitarile scrise (via e-mail) specifice postului si se asigura de indeplinirea tuturor sarcinilor, respectand standardele de calitate;
  • Interactioneaza constant cu angajatii companiei sau partenerii acesteia, atat scris cat si telefonic, sau deplasandu-te la sediile partenerilor;
  • Raspunde si ia masuri prompte in functie de gradul de urgenta al solicitarilor primite si se asigura de prevenirea reaparitiei acestora.

Cerinte

  • Permis de conducere cat. B;
  • Cunostinte de baza in domeniul auto;
  • Eficienta, punctualitate si responsabilitate;
  • Abilitati de comunicare si atentia la detalii;
  • Studii minime: bacalaureat;
  • Cunostințe de operare a calculatorului (inclusiv pachetul Microsoft Office);
  • Buna abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor;
  • Curiozitate, perseverenta si pasiune fata de activitatea desfasurata;
  • Viteza de reactie, initiativa si orientare catre rezultate;
  • Trateaza cu politete si profesionalism atat angajatii eMAG, ca si partenerii colaboratori (service-uri auto, institutii ale statului).

Beneficii

  • Pachet salarial competitiv;
  • Primesti un buget flexibil pentru tichete de masa, turism intern, pensie privata, cursuri de limbi straine;
  • Abonament medical la Medicover sau Medlife;
  • Primesti discount-uri si la serviciile oferite de partenerii nostri – banking, telefonie, medicina dentara, wellness sau cafenele;
  • Biblioteca Bookster: alegi ce vrei sa citesti, iar cartile vin la birou in fiecare saptamana.